norm grubu illegal fan sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

norm illegal fan sitesidir ... her hakkı BeTa WeBmaSTeR TeaM a aiTTiR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

üyelerin tanışma forumu

+5
karacaoğlan
ReisHAN
norm_aşkı
neshlee
CRueL_MAD
9 posters
YazarMesaj
CRueL_MAD
Admin
Admin
CRueL_MAD

üyelerin tanışma forumu Empty
MesajKonu: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 12:50 pm

selam sayın üyeler:

burdan birbirinizle tanışabilirsniz.
yeni üye olduysanız buraya kendinize ait bazı bilgileri yazabilirsniz
ve diğer üyelerin sizi daha yakından tanımalarını sağlayabilirsniz

En son DETriment_crew tarafından C.tesi Ağus. 02, 2008 12:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://norm.yetkinforum.com
CRueL_MAD
Admin
Admin
CRueL_MAD

MesajKonu: Geri: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 12:50 pm

ilki benden

adım Erdinç
ben diğer sitelerde cilekes_cash die tanırım googlede arasanız bulabilirsniz Very Happy
temmuzdan sonrada yeni nikim ve yeni crewimle karşınızdayım
yeni nikim DETriment_crew tag ım DET
neshlee
moderator
moderator
neshlee

MesajKonu: Geri: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyPaz Ağus. 03, 2008 2:32 pm

smdıde ben..
ben neshlee(neslihan) 17 yasındayım rapperım.kendı capımda kayıtlar alıyorum amator oldugumu sanmıyorum... anne sende yakında gorceksın kızının başarısını Very Happy:D salıcakla kalın...
norm_aşkı
çaylak
çaylak

MesajKonu: Geri: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 3:00 am

bende kendi çapımda kayıtlar alıyorum
norm um en fanatik hayranı oldugumu her türlüde kanıtlayabilirim
ben norm gibi ses tonum olsun diye 2 yıldır çalışıyorum kendi ses tonumu bozdum şimdi sesim aynı norm umki gibi üsteliik erman için ayrı ender için ayrı ses tonu yapabiliyorum Very Happy

yakın çevrem 1 yıldır bana baskı uyguluyor kayıt al ve sitelere hepimiz dağıtalım diye bende denedim telefondan kayıt yaptıgım danmı kaynaklanıyor bilmiyorum ama sesim çok farklı çıkıyor.ve hiç takılmadan gayet güzel söylüyorum
netlog profilimden bakının lütfen
http://tr.netlog.com/go/explore/videos/videoid=2035289
http://tr.netlog.com/go/explore/videos/videoid=2071945
netlog profilim ermanender_r4p dir
CRueL_MAD
Admin
Admin
CRueL_MAD

MesajKonu: Geri: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyPerş. Kas. 20, 2008 8:05 pm

zamanla olucak..
biraz daha sesini geliştir
sitemize hoşgeldin iyi forumlar...
ReisHAN
çaylak
çaylak

MesajKonu: istanbulls arena   üyelerin tanışma forumu EmptyPtsi Kas. 24, 2008 5:05 am

öncelikle bilimin bile kayıtsız kaldıqı RAP denilen (bazıları inkar etsede) yaşam tarzını bu kadar güzel yorumlayabilen bi oluşum daha yok...

rap adına söylenilebilecek olanın en qüzelini bu arkadaşlar excellient bi şekilde dile getirmekteler...

aranıza hani şu kralları (soytarıları) çok olan İSTANbull'stan katıLıorum.. ender'in rprtajndaki bu dialog dikkatimi çekmedi değil istanbulda kral çokmuş ya...

aslında hepsi kendilerini kral zanneden saray soytarılarından ibaret... sansar veya piton vb. gibi baba parası yiyen ucubelere gereken cevabı çok qüzel verdin bi kez daha tebrik ediorum...

hee unutmadan sen yeter ki istanbuldaki krallardan rahatsız ol Smile onların alayını senin sarayına cariye yapalım ender.. Smile

I LOWE NORM.. I LOWE VERY NORM..

bu arada isim @kin..! NoRM'Lu kaLın..! Smile
http://www.ozturkler.com
norm_aşkı
çaylak
çaylak

MesajKonu: Geri: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyPerş. Kas. 27, 2008 12:16 am

CRueL_MAD demiş ki:
zamanla olucak..
biraz daha sesini geliştir
sitemize hoşgeldin iyi forumlar...

erdinç kardeş bu forumda pek kalabiceğimi sanmıyorum..
neshlee ile onun verdiği bi grup msn adresinde yaptığımız dünya ağır siklet boks müsabakasından sonra neshlee nin beni nakavt etmesine ragmen düşene bir tekme hesabı son bi darbe vuracagını biliyorum..Very Happy bu darbe benim hesabımı bu forumdan silmesi olacağı için malesef sadece elveda diyebiliyorum..(banned olana kadar) Very Happy:D
karacaoğlan
çaylak
çaylak

MesajKonu: Geri: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyPtsi Ara. 29, 2008 8:36 pm

bütün üye arkadaslara selamlar adım oğuzhan taha oğuzhan diğer sitelerde sabatey veya gladio de tanınırım
hackbykorsan
çaylak
çaylak

MesajKonu: Geri: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyC.tesi Mart 21, 2009 10:28 am

sayko yu dinleyin normun ne kadar haklı olduğunu bilirsiniz erman abi msn war mı yaff ben hackcrazyboy hackbykorsan yada msnini bekliom
aNTiDoTe
çaylak
çaylak

MesajKonu: Geri: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyÇarş. Nis. 29, 2009 6:00 pm

herkese slm .. adım çağatay .. 18 yaşındayım. kendi çapımda kayıtlarımda var .... erman ve ender bu ikili türkçe rap te en çok hoşuma giden ve en iyi rapperlar başarınızın devamını diliyorum .. sakın birbirinizden kopmayın abilerim cidden çok süpersiniz ..
bashak
çaylak
çaylak
bashak

MesajKonu: Geri: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyCuma Haz. 26, 2009 1:40 pm

herkse slm başak ben erman ve endere bayılıyorum acaip eğlencelisiniz ne sago gibi bunalım ne ceza gibi cırtlak ne fuat gibi zencimsi cabaları Very Happy tebrik ediorum arkadaşlar da cok gizli kalıo gibisniz biras daa mı piyasaya cıksanız acaba.. bence varolduğunuzu bazılarının kabul etmesi gerekir kendi capında tkılırsan kendi çapında gün gelir daralır gider.. lütfen yok olmayın, ayrılmayın.
Norm_Eren
çaylak
çaylak

MesajKonu: Geri: üyelerin tanışma forumu   üyelerin tanışma forumu EmptyPtsi Tem. 13, 2009 9:48 pm

Selam Arkadaslar Ben Eren Ender we Erman abinin hayranıyım bende cok sewiorum aksama kadar dinle dinle bıkmıorum:D

üyelerin tanışma forumu
1 sayfadaki 1 sayfası